Yeni iPhone Ana Kart Görüntüleri…

-

Fransız haber sitesi Nowhereelse.fr yeni iPhone parçalarını içeren iki tane fotoğraf yayınladı. Fotoğraflar yeni iPhone’un işlemcisi ve diğer destek parçalarını içeren ana kartın ön ve arka taraflardan çekilmiş görüntüleri.

Nowhereelse notlarında, parçaların önceden sızmış olan yeni iPhone kasasındaki vida yerleri ile uyuştuğu görülmektedir. Görüntü kalitesinin yüksek olması parçanın detaylı bir şekilde incelenmesini sağlıyor.

Bu sene yeni iPhone parçasını içeren bir sürü görüntü gördük, çoğunluğunun doğruluğu kesin değildi. Bu sefer ki parçaya kaynaklar tarafından kesin gözüyle bakılıyor.

iFixYouri, yeni iPhone ana kartının üzerine gelecek olan parçaları yerleştirdi. Dedikodu olarak geçen parçalarda yeni iPhone ana kartındaki yerini almış.

Dedikodular gittikçe artmaya başladı. Bu durum iPhone tanıtımının yaklaştığını gösteriyor. Apple resmi açıklama yapmadı ama bütün yabancı kaynaklar 12 Eylül’ü işaret ediyor.

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.