Apple, OS X Mountain Lion’ı 25 Temmuz’da indirmeye açıyor mu?

Apple bu ay sonunadoğru kullanıcılara OS X Mountain Lion sürümünü kullanıcılar için indirmeye açacağını söylemişti. Bu ay başında geliştiriciler için son sürüm olan Golden Master ile beta sürümlere son verdi. OS X Mountain Lion fiyatı için 19.99$ olarak belirlemişti. Fiyata diğer sürümlerden daha ucuz.

OS X Mountain Lion sürümü ile gelen yenilikler Reminders, Message, Notification Center, Power Nap, Dictation ve daha bir çok yenilik…

OS X 10.8 hakkında OS X 10.8 Mountain Lion yazısı ile bilgi alabilir veya Mountain Lion etiketini aratabilirsiniz.

Apple OS X Mountain Lion sürümünü Temmuz ayında yüklemeye açacağını söyledi ama tam tarih vermedi. 9to5mac de yer alan habere göre OS X 10.8, 25 Temmuz günü kullanıcılara dağıtılmaya başlanacak.

Bu fikre Apple’ın parekende mağazalarının 24 Temmuz da tam gün açık olmasından kaynaklanıyor. Söylenen rapora göre 24 Temmuz gecesi Apple Store çalışanları mağazalardan bulunan Mac bilgisayarlara OS X Mountain Lion sürümünü yükleyecekler ve ertesi gün yanı 25 Temmuz sabahı kullanıcılar için Mac App Store’da indirmeye açılacak.

Güncellemenin zamanı tam olarak doğrulanmış olmasa da Apple ürünleri için teknik destek sunan birkaç firma bu şekilde bir duyum aldıklarını belirtti.

Tagged With: ,