Apple’dan Serena ve Venüs Williams’lı iPhone 5 Reklamı

-

Apple, yeni yılın ilk iPhone 5 reklamını yayınladı. Her ne kadar reklamda ürün olarak iPhone 5 ön plana çıkarılsa da aslında tanıtımı yapılan iOS 6’nın “rahatsız etme” özelliği.

Ünlü tenisçiler Serena ve Venüs Williams’ın reklam anlatıcısı ile pin pon oynarken görüntülendiği reklam, aslında anlatıcının gördüğü bir rüya… Böylesine bir rüyada rahatsız edilmek istemeyeceğini belirten anlatıcı, bunun zaten olmayacağını çünkü “rahatsız etme” özelliğini uyumadan önce aktif ettiğini anlatıyor.

iPhone 5’in “Rüya” adlı yeni TV reklamı, bazıları ülkemizde de yayınlanan, “peynir”, “hindi”, “orkestra” ve “başparmak” adlı reklamlarının ardından beşinci TV reklamı oldu.

Bakalım bu yeni reklam, ülkemiz TV’lerinde de yayınlanacak mı?

Azim Hazal KÖSEhttps://twitter.com/azimkose
twitter.com/azimkose facebook.com/azimkose

Hemen Paylaş

Son Yazılar

watchOS 7, Apple Watch’a önemli kişiselleştirme, sağlık ve fitness özellikleri ekliyor

Kadran paylaşma, uyku takibi ve otomatik el yıkama algılama özellikleri geliyor. Apple'ın watchOS 7 hakkındaki basın bülteni.

iPadOS 14, iPad için özel olarak tasarlanan yeni özellikler sunuyor

iPad için hazırlanan uygulama tasarımları; Siri, Arama ve çağrılar için kompakt kullanıcı arayüzleriyle sadeleştirilen sistem etkileşimleri; Apple Pencil ile yeni güçlü el...

Apple’ın iOS 14 Basın Bülteni

iOS 14, Ana Ekran’ı özelleştirmenin, App Clips ile uygulamaları keşfedip kullanmanın ve Mesajlar ile bağlantıda kalmanın yeni yollarını sunuyor

Apple, göz alıcı yeni bir tasarıma sahip macOS Big Sur sürümünü tanıttı

macOS Big Sur, bugüne kadarki en büyük Safari güncellemesini içeriyor ve Mesajlar, Harita ve gizlilik için güçlü iyileştirmeler sunuyor

13 yeni ve yenilikçi teknoloji ve özellik WWDC20 etkinliğinde duyuruldu

macOS Big Sur’dan iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 ve tvOS 14’e kadar, işte WWDC20 etkinliğinde duyurulan en önemli özellikler hakkında Apple'ın...

Popüler Kategoriler

4 YORUMLAR

  1. Reklam güzel ancak Yılın ilk gününden başlayan rahatsız etme özelliğindeki hata ile ilgili birşey yok. Rahatsız etme özelliğini açtığımızda zamanlama devre dışı olarak sürekli aktif olmaya başladı. Bu konuda bilginiz var mı?

  2. yukarıdaki linke baktım da reklam ile ilgisini çözemedim. Whatsapp uygulaması iphone 3g den desteğini çekmiş. çok büyük iş olmuş. ben de ikinci hattımı iphone 3g ile kullanıyorum ama çekse ne olur çekmese ne olur? kaç yıl öncesinin teknolojisi. haber yapmaya meraklı yazarlar da bunu apple’ın suçuymuş gibi göstermeye bayılıyorlar zaten. şirketin kendi kararı. elbette adamlar yeni sürümü zorunlu kılacak, başka türlü gelişmesi mümkün olmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lütfen doğrulayın: (Cevabı rakam olarak girin) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.