Çalışır Durumdaki iPhone 6 Videoları

working_iphone_6_5s_back-800x600

Dün Çin kaynaklı cnBeta sitesi Weibo kullanıcısı zzray’e ait olan birkaç iPhone 6 fotoğrafı yayınladı. Fotoğraflar bazı siteler tarafından sahte olarak kabul edilirken bazıları gerçek olduğunu savundu. Açıkcası doğubankta şimdiden 300-500 TL’ye satılan iPhone 6 klonlarından pek farkı olmadığı için biz de sahte olduğunu düşündük ancak sonradan yayınlanan birkaç video ile sağlıklı bir karar vermek oldukça güç bir hal aldı. Videolarda iOS’un çalışma dinamikleri açıkca farkedilebiliyor. Bazı kullanıcılar efektler arasında fark bulunduğunu ve gerçek olmadığını savunmaya devam ediyorlar ancak büyük ihtimalle 9 Eylül Salı günü Apple’ın tanıtması beklenen yeni iPhone modellerinden biri, bu videolarda gördüğümüz model olacak gibi duruyor.

working_iphone_6_5s_side

 

İlk olarak göze çarpanlar önceki sızıntılar ile neredeyse aynı. İnceltilmiş köşeler ön yüzde daha belirgin. Dual LED True Tone flaş daire biçiminde kameranın yanındaki yerini almış.

working_iphone_6_app_store_about-800x530

Lafı fazla uzatmadan sizleri videolarla başbaşa bırakıyorum.

Videolarda iOS 8 ile çalışan 64GB lık model görünüyor. Yenilenmiş Passbook simgesi, “mobil ödeme seçenekleri barındırıyor” şeklinde yorumlanıyor. Düşüncelerinizi aşağıda yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

Tagged With: ,