iOS 6 için Geliştirici Programı 2012

Elma Dergisi Geliştirici Programı, Elma Dergisi üyelerinin aralarında ücret toplayarak bir geliştirici hesabı alması ve bu hesap ile okuyucuların cihazlarının UDID kaydının yapılması amacına hizmet eden bir programdır. Geliştirici hesabı sadece 100 adet cihazın UDID kaydını yapabildiği için, ilk program ve takip eden diğer programlar, limit dolduğunda yenilenecektir.

UDID kaydı yapılan cihazlar, geliştirici programının satın alındığı tarihten itibaren bir yıl boyunca tüm iOS beta işletim sistemlerini diledikleri zaman indirip, Jailbreak vb herhangi ekstra bir yöntem ile uğraşmadan yasal olarak kullanabilecekler.

Ücretlendirme, geçen yıl uygulanan düşük ücretler nedeniyle gereksiz yere programa katılıma sebep oldu. Bu yıl her bir cihaz için  10 TL ücret yatırılmasını uygun buldum. Bu ücret sadece udid kaydı için değil, her gün takip ettiğiniz Elma Dergisi’ni size daha iyi bir şekilde sunabilmemiz içindir.

Programa kayıt olmak isteyen kullanıcıların, hello@elmadergisi.com adresine, kullanıcı adları ile programa katılmak istediklerini  belirten bir mail atmaları yeterli. Mail gönderen kullanıcılara banka hesap bilgileri ve diğer konular ile ilgili bir mail gönderilecek ve ücretlerin yatırılması istenecek. Ödemenin ardından birkaç dakika içinde udid numarasının gönderilmesini isteyeceğiz. Yaklaşık tüm işlem 2-5 dk aralığında sürmektedir.

Lütfen udid numaranızı dikkatlice, hatasız gönderiniz. Udid kaydınız anında yapılacak ve kaydın başarıyla tamamlandığına ilişkin son bir mail daha alacaksınız. UDID numaranızı ekran görüntüsü olarak göndermeniz kesinlikle işlemleri yavaşlatacağından, kontrollü bir şekilde tek tek yazmanız, işlemlerinizin en hızlı şekilde tamamlanması için önemlidir. Konu hakkında detaylı bilgi almak veya sormak istediğiniz herhangi bir soru için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tagged With: , ,