Ana SayfaDedikoduiPad Air 3 Mart Ayında 4K Ekran ve 4GB'a Kadar Ram İle...

iPad Air 3 Mart Ayında 4K Ekran ve 4GB’a Kadar Ram İle Gelebilir

Mart ayı yaklaştıkça, etkinlikte tanıtılması muhtemel ürünler için de söylentiler artmaya devam ediyor. Digitimes’ın raporuna göre Tayvanlı tedarikçilerden General Interface Solutions ve TPK, üçüncü nesil iPad Air’a ait 4K ekran üretimini sürdürüyor.

Aynı kaynaklar, 4K çözünürlükteki dokunmatik ekran ile gelecek olan 9.7 inç boyutlu tabletin 4 GB RAM ve geliştirilmiş pil ömrü ile 2016’nın ikinci çeyreğinde seri üretime geçeceğini söylüyorlar.

Öte yandan raporda, üretim zorlukları nedeniyle bu boyutlardaki bir ekranda, iPhone 6s ve 6s Plus modellerindeki 3D Touch özelliği gelemeyeceğinin vurgulandığını belirtelim.

Daha önce iPad Air 3’e ait olduğu öne sürülen bir çizim yayınlanmış ve bu çizimde Led flash yanında iPad Pro modelindeki gibi dört hoparlör bölümü görünmüştü.

ipad-air-3-plans-ipad-7

A9 veya A9X işlemci, Smart Connector ve geliştirilmiş kamera ise iPad Air 3’te bulunması beklenen diğer özellikler. KGI Securities analisti Ming-Cpi Muo’ya göre Apple, iPad Air 3’ü 2016’nın ilk yarısı içinde satışa sunacak (muhtemelen Mart – Nisan).

Etkinlikte sadece iPad Air 3 olmayacağı, 4 inçlik yeni bir iPhone modeli ile birlikte Apple Watch güncellemelerinin de tanıtılacağı konuşuluyor.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Son Yazılar